Firma "DTM Projekt"
powstała z inicjatywy Mirelli i Gracjana Rawińskich, pracujących wcześniej w krakowskich firmach geodezyjnych.

Mirella Rawińska specjalizuje się w opracowaniach numerycznych, w szczególności przetwarzaniu danych ze skaningu laserowego, opracowaniach danych z modelu 3D, mozaikowaniu ortoobrazów, przygotowaniu produktów z danych LIDAR.

Gracjan Rawiński specjalizuje się w opracowaniach geodezyjno - prawnych (podziały nieruchomości, wznowienia znaków granicznych, ustalenia granic i rozgraniczenia; także w opracowaniu map do celów projektowych w szczególności dla celów projektowania wodno - melioracyjnego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe , stosowne uprawnienia oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość wykonywanych prac. Każdy geodeta pracujący w naszej firmie to specjalista wykształcony na renomowanych uczelniach, takich jak AGH czy Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Dokładność, pełne zaangażowanie, a także specjalistyczny sprzęt geodezyjny, to elementy, dzięki którym nasza firma stale rozwija grono swoich klientów, a jednocześnie podnosi poziom swoich usług. Dbamy o szybkie, sprawne i terminowe realizowanie wszelkich zleceń, przy zachowaniu ich wysokiej jakości.

Współpracę z naszymi Klientami rozpoczynamy od fachowego doradztwa, szczególnie w sytuacjach, gdy możliwe są różne rozwiązania ich problemów. Wstępne rozpoznanie zlecanych nam zagadnień pozwala na indywidualną wycenę usług w zależności od trudności i wielkości opracowania. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz jednostki administracji samorządowej.

Jesteśmy przekonani , że niezależnie od rodzaju i zakresu prac, jakie chcieliby Państwo zlecić firmie geodezyjnej, firma "DTM Projekt" spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do współpracy!

 

Naszymi Zleceniodawcami są m. in.:

Urząd Miasta Krakowa
Urząd Gminy Zabierzów
Starostwo Powiatowe w Krakowie
Biura projektów
Osoby Prywatne

Przydatne linki:

Miejskie Biuro Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Biuletyn Informacji Publicznej Kraków
Polski Internetowy Informator Geodezyjny

Telefon:
+48 667-67-55-22; 661-425-406

E-mail:
dtmprojekt.geodezja@gmail.com

Siedziba:
Trąbki 435,
32-020 WIELICZKA
Biuro:
Tomaszkowice 461
32-020 Wieliczka
stat4u